konkurs za posao 1920x1080 1

KONKURS ZA POSAO – PR Manager (SARAJEVO)

Dopadaju ti se odnosi s javnošću? Bavio/la si se nekad time? Želiš da učiš, napreduješ? Eventualno poznaješ nekoga ko može potvrdno da odgovori na ova pitanja?

Dobra vijest, uz sve to, jeste da upravo nama treba pojačanje u redovima PR-a, pa je ovo prilika da sve prethodno pobrojano postane opis možda baš tvog novog radnog mjesta.

Puno radno vrijeme, četiri dana u sedmici (da, vikend kod nas traje tri dana).

Nećemo reći da je presudno da znaš PRičati, ali svakako je poželjno. Uz to je poželjno da znaš i dobro pisati, komunicirati sa predstavnicima medija, ali i da si timski nastrojena osoba, jer ono čime ćeš se baviti je samo karika u kreativnom lancu. Naravno, njegovaćemo i tvoju osobnost.

Opis poslova:

  • osmišljavanje, kreiranje i realizacija PR strategija i kampanja,
  • izrada PR planova,
  • pisanje tekstova i saopštenja,
  • rad sa medijima.

Uslovi:

  • VSS (poželjno smjer komunikologija ili novinarstvo),
  • najmanje dvije godine radnog iskustva u struci,
  • odlične pisane i verbalne komunikacijske vještine,
  • aktivno poznavanje engleskog jezika,
  • odgovornost i izražena sklonost ka timskom radu,
  • želja za ličnim i profesionalnim razvojem i rastom.

Lokacija: SARAJEVO

A sad i mali čin kolegijalnosti – na našem sajtu možeš pronaći našeg Q Asistenta, odnosno Chat GPT koji smo prilagodili tome da pomogne svima da se bolje pripreme za pravi razgovor za posao.

Ako želiš imati ovog AI kolegu, uz sve nas ostale stvarne, svoj CV i prijavu do 9. maja 2024. godine pošalji putem forme ispod ili na office@aquarius.ba

Srećno svima!